poniedziałek, 28 grudnia 2015

Asia- próba smoky

Witam:)
Ostatnio nie grzeszę czasem z powodów różnych, ale udało mi się zmalować coś dla dwóch pięknych i mądrych blondynek :)
Przed świętami wpadła w odwiedziny do mnie koleżanka z liceum Aga razem ze swoją koleżanką z uczelni, wiec trochę się pobawiłyśmy. Korzyść była dla obu stron, gdyż Aga ma o wiele większe pojęcie o fotografii niż ja i pomogła mi bardzo ze światłem. Malowanie zaczęłyśmy od 15, przy pogaduchach, a w grudniu nie trzeba długo czekać by było ciemno.

Dziś chce pokazać pannę Joannę ;) Powiem szczerze, że na początku trochę nie miałam pomysłu. Chciałam zaznaczyć mocno usta, ale kolor w trakcie malowania znacznie uległ zmianie -  metodą prób i błędów. Makijaż smoky to ponoć najłatwiejszy makijaż jaki może być, ale ja jakoś mam z nim problemy więc postanowiłam za zgodą Asi poćwiczyć:)


A oto bohaterka dzisiejszej notki, Joanna o dużych błękitnych oczach i równie dużych, kształtnych ustach:)

Asia jako pilna studentka, ciężkiego kierunku studiów stawia na minimalizm. Chciałam, aby w rezultacie było bardzo kobieco i szykownie:) Usta miały być czerwone niczym z wybiegu dla gwiazd, ale jakoś wyszło różowo ;p Może trochę wręcz barbiowo, ale moim zdaniem ładnie. Jest to mieszanka Golden Rose Crylon nr 12 i Freedom Makeup 108 Expression.


Oko dla równowagi, przydymione lekko z pazurem. Calość wykonana brązami z czekoladowej paletki Death By Chocolade.


I na koniec musiałam wstawić to zdjęcie, na którym idealnie uchwycił się szalony charakter Aśki ;D

3 komentarze:

Odwiedziło mnie