O mnie/kontakt

Autoprezentacja to chyba najmniej lubiany sposób przedstawienia siebie dla większości osób, ze mną włącznie;) Skoro jednak otworzyłeś/aś tą zakładkę nie wypada mi zostawić Cie bez kilku słów na mój temat.

Mam na imię Ula i mam 24 lata uff  to już coś mamy;D Prócz tego jestem na studiach magisterskich: inżynieria chemiczna i procesowa, czyli coś kompletnie nie związane z kosmetyką. Prócz tego w weekendy, zazwyczaj co drugi,  chodzę do szkoły policealnej i tu już coś ciekawszego, czyli technik usług kosmetycznych ;) Posiadam już tytuł technika z zakresu A. 61, czyli wykonywanie zabiegów kosmetycznych twarzy.


Jaka jestem prywatnie? Postrzegam się jako osobę uśmiechniętą, miłą choć czasami uszczypliwą – takie specyficzne poczucie humoru. Za dużo Friendsów się naoglądałam i może stąd „złe” wzorce przyjaźni ;D Jestem do tego meeeega śpiochem, jakby była to dyscyplina sportowa mogłabym reprezentować co najmniej województwo ;) Bardzo lubię do tego fantastykę w stronę fantasy, muzykę gitarową i oczywiście wizaż, a ostatnio padłam ofiarą fascynacji hybrydami – zawsze marzyłam o pięknych paznokciach bo z natury to mam wybitnie słabe.

W telegraficznym skrócie to ja:)


Chcesz się ze mną skontaktować ?

mail: ullence.blog@gmail.com

przez wiadomość na fb, profil: Ullence

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Odwiedziło mnie