poniedziałek, 6 marca 2017

Kameleon nr 681 z AliExpress

Hej!

Hybrydy pochłonęły mnie całkowicie. Jedynym słowem UWIELBIAM:) Malowanie paznokci to nie tylko kolor, ale też zdobienia, a hybrydy dają wiele możliwości. Na rynku jest obecnie coraz więcej wszelkich pyłków, dające tzw. efekty. Efekt syrenki, lustra, szronu itd. A dziś mam do pokazania Wam efekt kameleon, zamówiony z AliExpress za całe 4,60 zł! 
Zamówienie doszło po miesiącu, bardzo dobrze zapakowane i zabezpieczone przed uszkodzeniami. Samo opakowanie również mi się podoba, holograficzny woreczek strunowy z pacynką do wcierania pyłku. Po rozpakowaniu torebeczki ukazuje się zgrabny słoiczek z dodatkowym zabezpieczeniem
w środku (czego nie znajdziemy np. w pyłkach NeoNail czy Indigo). Słoiczek wypełniony przyzwoicie:)


Sam pyłek jest piękny! Bardzo drobno zmielony i cudnie się mieniący. W życiu nie powiedziałabym, że był wart 1/5 ceny pyłków dostępnych stacjonarnie.


Zaraz po przyniesieniu pyłku ze skrzynki pocztowej ruszyłam do testów. Na próbnik naniosłam czarną hybrydę i top bez przecierania, w który wtarłam pyłek i następnie zabezpieczyłam go tym samym topem.


Efekt? Dla mnie bomba!  Trochę zdjęć z bliska niżej:
Co prawda efekt określiłabym bardziej jako metaliczny, a nie kameleon ale i tak mi się bardzo podoba. Nie mogę się doczekać, jak użyję go na jakiś pazurkach;D AliExpress wciągnęło mnie na dobre:)
8 komentarzy:

 1. podoba mi się ten efekt ;) z resztą z Ali można zamówić dużo cudów :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. aż żałuję, że nie zamówiłam ich więcej:)

   Usuń
 2. Mnie efekt się bardzo podoba :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. może trochę mało wiosenny, ale wpada w oko:)

   Usuń
 3. A ja mam pytanie odnośnie tej syrenki z Indigo, czy to jest tylko jedna warstwa syrenki, czy może 2 warstwa wtarta jest w zwykły top z dyspersją? Bo posiadam ją i mi tak kryjącego, ładnego efektu nie daje. :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ajć nie zaglądałam tu długo. Przepraszam Cię bardzo! U mnie to była jedna warstwa syrenki w czarną hybrydę i na to top zwykły z NN.:)

   Usuń
 4. WOW! Muszę przyznać, że robi wrażenie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Za 2 tygodnie będę go 1 raz kłaść na paznokcie koleżance i nie wiem czy na wszystkie, czy tylko w formie akcentu na np. na 2? Chociaż chyba połączony z innym kolorem nie bedzie robił takiego efektu. Sama nie wiem ;D

   Usuń

Odwiedziło mnie